Turystyka

Nowoczesne maski do nurkowania TUSA

Podstawowe komplety do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie dobierać zarówno wykwalifikowani nurkowie, jak i amatorzy. Każdy z tych zestawów jest zaprezentowany, a więc nikt nie będzie mieć kłopotów z wyselekcjonowaniem tego, czego wymaga. Każdy z takich zestawów zapewnia pełne pole widzenia pod wodą. Dostępne modele projektowane są w zgodzie z najnowszymi trendami. Znajdują się w nich tego typu innowacyjne rozwiązania jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór zapobiegający przedostawaniu się do maski wody podczas zanurzenia. Nad wyraz praktyczny jest także zawór oczyszczający.

Niewywołujący alergii silikon z jakiego jest zrobiona maska nie wywołuje podrażnienia skóry. Silikon jest również tworzywem miękkim oraz elastycznym, a więc dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący, ponieważ to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w ten sposób, aby zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują świetną widoczność oraz to, że wszystko zobaczy się w naturalnych barwach. Fajka oraz ustnik w kompletach też wykonane są z silikonu. Materiał taki zrobiony jest na podstawie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technologia taka odpowiada za utrzymanie suchości nawet podczas pełnego zanurzenia. Pływak zamieszczony w zaworze błyskawicznie go zamknie i w efekcie woda nie przedostanie się na zewnątrz. Wykonany anatomicznie ustnik gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, zrobioną z miękkich tworzyw. Zaawansowana technika multi – flex daje gwarancję idealnego przystosowania. Wygodne kalosze z paskiem silikonowym są gwarancją efektywnego zanurkowania. Całość jest wykonana w taki sposób, by w trakcie podróży zajęła mało miejsca. Zestawy TUSA wyjątkowo natomiast rozpoznawalne z tego, że są bardzo wydajne podczas nurkowania.

Opracowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa pozytywnie na napęd, wydajność i przeniesienie mocy. W punkcie sprzedaży można też zaopatrywać się w profesjonalna maska do nurkowania, by mieć wszystkie gadżety.